Nazımoğlu Global İnşaat olarak; insanların yaşamlarına değer katan alanları oluştururken, inşaat ile ilgili araç, makine, malzeme ve uygulama alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek; kalite çıtasını her yeni gelişme ile biraz daha yükseltmeyi amaç edinmekteyiz.

"Güven Sorumluluk İster"

Sloganımız çerçevesinde bağlı olduğumuz Kurum ve Kuruluşların karar ve hedeflerini paylaşırken; sektörde itibar ve başarıyı hedeflemiş bulunmaktayız.

Gelecek nesillere daha iyi ve yaşanabilir bir dünya bırakmak arzusu ile sektörel yapımızla, yatırımlar yaparak Ülke Ekonomisine katkı sağlamak hedefimizdir.

Politikamız :

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerle sürekli işbirliği içerisinde olmak ve beklentileri karşılamak. talepleri doğrultusunda yeni tasarımlara açık olmak. müşteri şikayetlerini en aza indirmek.

Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza göre eğitim programlarının düzenlenmesi ile kişisel becerilerini artırmaktır.

Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak iş hacmimizi birlikte arttırmak.

Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gereklerini yerine getirmektir.

Firmamıza yapılmış olan yatırımların kaliteden taviz vermeden en kısa süre içerisinde kazançlı bir şekilde geri dönmesi için gerekli çalışmaları yapmaktadır.

Misyon:

Önce kaliteli iş gücüne sonra da makine ve ekipmanlara yapacağımız yatırımlarla bölgede ve ülkemizde öncü firma olmaktır.

Vizyon:

Müşteri benim patronumdur anlayışı ile çözüm odaklı üretim yapmaktır.

"Farklı beklentilere farklı çözümler."